Bramy Garażowe

 • brama segmentowa
  brama segmentowa
 • brama roletowe
  brama roletowe
 • brama uchylna
  brama uchylna
 • brama dwuskrzydłowa-rozwierna
  brama dwuskrzydłowa-rozwierna
 • bramy przemysłowe
  bramy przemysłowe

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

Bramy roletowe są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią komfort i wygodę użytkowania. Bramy roletowe to bramy w standardzie z automatem, wyposażone w wyłącznik. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garażu.

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.

 

Bramy dwuskrzydłowe to tradycyjne bramy garażowe dostępne w ofercie firmy WIŚNIOWSKI. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań.OWE  to doskonałe rozwiązania przeznaczone do hal produkcyjnych i magazynowych,   g   

   BRAMY PRZEMYSŁOWE  to doskonałe rozwiązania przeznaczone do hal produkcyjnych i  magazynowych, salonów sprzedaży, stacji diagnostycznych, warsztatów oraz myjni samochodowych. Niezależnie od rodzaju są to produkty nie tylko nowoczesne i estetyczne, ale przedewszystkim funkcjonalne i bezpieczne.

stat4u