OKNA PCW - system VEKA

 • alphaline plus "półlico"
  alphaline plus "półlico"

Okna są szczególnym elementem architektonicznym. Łączą ze światem zewnętrznym i równocześnie chronią przed nim. Dlatego muszą być niezawodne i zawsze doskonale się prezentować, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Osobisty gust, indywidualne życzenia, architektura i styl domu, warunki techniczne, klimat - to czynniki, które określają rodzaj i sposób wykonania okien. Aby spełnić te wymagania, systemy okienne VEKA oferują nie tylko walory zewnętrzne w postaci atrakcyjnego wzornictwa, lecz także znakomite, ukryte wewnątrz profila rozwiązania techniczne: systemy wielokomorowe o różnorodnych kształtach i doskonałych właściwościach izolacyjnych pozwalające zmniejszyć koszty ogrzewania oraz zwiększające stabilność i bezpieczeństwo. Optymalna izolacja akustyczna przyczynia się do miłej i spokojnej atmosfery w domu.

 • ALPHALINE - 90mm

 • Softline MD - 82mm

   

   
 • Perfectline - 70mm

  Veka Perfactline - profil nowej generacji 

      VEKA Perfectline to najnowsza generacja profili wielokomorowych o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające mieszkańcom jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem. Okna w systemie Perfectline wyznaczają także nowe, wyższe standardy bezpieczeństwa. Pozwalają nadać każdemu budynkowi indywidualny charakter, zgodny z życzeniami i oczekiwaniami domowników. Szeroka gamakolorów i deseni zadowoli najbardziej wyszukane gusty i pozwoli na harmonijne wkomponowanie eleganckich okien w każdy rodzaj fasady. Styl okna podkreślają uszczelki; klasyczne i wyraziste - czarne lub eleganckie i stonowane - szare. Wybór jednej z nich daje dodatkowe możliwości kształtowania architektury własnego domu. 

      Stosownie do swojej nazwy, system VEKA Perfectline to perfekcja w każdym calu, także w wewnętrznej konstrukcji profila. Szerokość 70 mm oraz pięć komór zapewniają optymalne właściwości użytkowe - wysoką izolacyjność termiczną, idealną ochronę przed hałasem, gwarantowaną stabilność okien przez cały okres ich użytkowania. Nowa konstrukcja osi wrębu okuciowego 13 mm, to dostosowanie systemu do rosnących wymagań rynku. Pozwala na zamontowanie okuć nowej generacji, zapewniających wyższy standard bezpieczeństwa.

  Poniżej przedstwiamy trzy dostępne modele:

    Perfectline płaski                                      Perfectline Oval                               Perfectline Swing

  Veka Niezlicowane  Perfectline Owal  Perfektline Swing

  Perfectline Niezlicowany Perfectline Oval Perfektline Swing

 • Effectline - 70mm

   

   Veka EffectlineEffectline

  Effectline to pierwszy 5-komorowy system profili VEKA przeznaczony do powszechnego budownictwa mieszkaniowego i biurowego. Jego konstrukcja została zoptymalizowana pod względem dopasowania do panujących w Polsce warunków atmosferycznych, w tym średnich temperatur oraz siły wiatru. W efekcie uzyskano profil zapewniający niezbędną w naszych warunkach izolację cieplną i akustyczną, przy korzystnej cenie zakupu. Effectline jest więc rozwiązaniem ze wszech miar ekonomicznym zarówno w krótkim, jak i długim okresie czasu.

 • OKNA RENOWACYJNE z PCV...

  Aby zaspokoić potrzeby budowlane różnych rynków europejskich proponujemy renowacyjne okna i drzwi balkonowe przeznaczone do montażu w budynkach zabytkowych i istniejacych przeznaczonych do "remontu". Okna renowacyjne posiadają specjalnie skonstruowaną ramę renowacyjną z tzw. profilem maskującym, która tworzy estetyczną opaskę po wewnętrznej stronie zamontowanego okna. Widoczne od zewnątrz fragmenty starej ramy można dodatkowo zamaskować specjalnym kątownikiem z PVC (rozwiązanie dostępne tylko dla ramy renowacyjnej o wys. 65 mm).

  Okna renowacyjne PCV - Typ Z35

  Profil okienny w systemie Perfectline z ramą renowacyjną typu Z35 o wysokości 35 mm

  Okna renowacyjne PCV - Typ R65
  Profil okienny w systemie Perfectline  z ramą renowacyjną typu R65 o wysokości 65 mm

  Okna renowacyjne PCV - Typ R65 z dodatkowym kątownikiem maskującym
  Profil okienny Perfectline z ramą renowacyjną typu R65  z dodatkowym kątownikiem maskującym

   

 • KOLORYSTYKA

stat4u